Komin dwuścienny izolowany - https://www.kominki-m.pl

Opis:

Na stronie internetowej kominki-m.pl można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz montażem różnego typu kominków. Asortyment obejmuje wyłącznie atestowane piece, które pochodzą od sprawdzonych producentów (Poujoulat, MCZ, Kobok, Kratki, Hajduk).

Wśród proponowanych produktów znajduje się funkcjonalny komin dwuścienny izolowany. Artykuł jest uniwersalny, można w nim zamontować dowolny system grzewczy. Produkt wykorzystywany jest do odprowadzania spalin przy piecach oraz kotłach zasilanych, paliwem stałym, gazem i olejem. Podmiot sprzedaje również kominki akumulacyjne, konwekcyjne, na pellet oraz obudowy, wkłady i akcesoria.

Pracownicy firmy chętnie doradzą, pomogą w doborze egzemplarza, który spełni wszystkie wymagania. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że wycena inwestycji jest bezpłatna. Fachowcy przyjadą pod wskazany adres i obejrzą całą instalację. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony z jakości produktów i profesjonalizmu obsługi.

Dodano: 23-10-2022

Kominki Mikołajczak


WWW: https://www.kominki-m.pl

Mińska 12, 61-049 Poznań

Tel: 726001145

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komin dwuścienny izolowany - https://www.kominki-m.plNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy