Kartki świąteczne

Opis:

Witryna internetowa kartkiswiateczne.com.pl jest stroną należącą do firmy zajmującej się sprzedażą wyjątkowych kartek okolicznościowych. Największy wybór jest wśród wielkanocnych i bożonarodzeniowych. Nabywcy mają możliwość zamówienia gotowych modeli, które zaprezentowane są pod wyżej wskazanym adresem.

W grę wchodzi także opracowanie indywidualnego projektu. W takiej sytuacji należy przesłać do pracowników firmy swoją propozycję. Fachowcy, w razie potrzeby, zaproponują wprowadzenie niezbędnych poprawek i przekażą całość do dalszej realizacji. 

Wszystkie oferowane kartki świąteczne drukowane są na najwyższej jakości papierze. Ceny produktów zachęcają do składania większych zamówień (przy dużych zleceniach można negocjować dodatkowe rabaty). 

Klienci mają możliwość zwrócenia się do pracowników firmy z prośbą o pomoc w stworzeniu indywidualnego projektu kartek. Warto zaglądać na stronę internetową systematycznie, ponieważ często pojawiają się bardzo interesujące nowości oraz akcje promocyjne. 

Dodano: 20-09-2023

Wydawnictwo Czachorowski


WWW: https://www.kartkiswiateczne.com.pl/

Zabrodzka 1K, 52-336 Wrocław

Tel: 71 7878780

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kartki świąteczneNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy