Notariusz toruń

Opis:

Zakres usług świadczonych przez rejenta mającego swoją siedzibę w Toruniu jest szeroki i dostępny na stronie internetowej pod adresem ewakalbarczyk.notariusz.pl. Warto przy tym wiedzieć, że czynności, jakie specjalista taki może wykonywać, są ściśle określone przez prawo, tak samo jak ceny usług - zawiera je taksa notarialna. Do prawnika można zgłaszać się na przykład wtedy gdy potrzeba sporządzić dokument mający mieć moc prawną, jak testament czy dowolną umowę. Notariusz z Torunia często jest odwiedzany na przykład przez osoby kupujące i sprzedające nieruchomości, a nawet wynajmujące je - sporządzenie umowy najmu chroni interesy obu stron.

Poza tym specjaliście można powierzyć sporządzanie czy poświadczanie wielu innych dokumentów, poświadczanie podpisów, a także przechowywanie - dokumentów, cennych rzeczy, a także pieniędzy, umieszczając je w depozycie.

Na stronie notariusza znajduje się spis czynności wraz z ich cennikiem, ujętym w oficjalnej, określonej przez prawo taksie notarialnej.

Dodano: 16-10-2023

Kancelaria Notarialna Ewa Kalbarczyk


WWW: https://ewakalbarczyk.notariusz.pl/

Podmurna 101, 87-100 Toruń

Tel: 56 477 06 67

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Notariusz toruńNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy